نان ممنوع


Share/Save/Bookmark

Fred
by Fred
17-Jun-2012
 

در خبرها آمده که در ظرف چند ماه گذشته بهای نان که غذای اصلی ایرانیان میباشد مرتباً بالا رفته و به ارقام باورنکردنی برای هر قرص نان آنهم نه چندان مرغوب و آب رفته رسیده است.

بر اساس آمار؛ ایران تحت فرمانروایی نظام پربرکت مسلمین "اصلاح طلب" و غیره نتنها به وارد کنندۀ عمده، بل، در بعضی سالها به بزرگترین وارد کنندۀ گندم در جهان تبدیل گشته.

فساد نهادینۀ کارگزاران ریز و درشت رژیم در کنار هردمبیلی اقتصاد ملی در قاموس کشورداری و اقتصاد دلالی مسلمین حاکم که به واردات بی رویه منجر شده، بجز صنایع، کشاورزی را هم به زمین زده، کافی است به حال و روز چای، برنج و نیشکر نگاه کنید.

توجیه هزینه کردن بیشمار میلیارد دلار برای دستیابی به اورانیوم غنی شده که برای مصارف غیر نظامی به سهولت و ارزانی قابل خریداری میباشد و ایران را هم در معرض حمله نظامی قرار نمیدهد؛ و عدم سرمایه گذاری منسجم در محصولات استراتژیک کشاورزی، خصوصاً گندم، بر عهدۀ لابیگران و مدافعان برنامه "استراتژیک" تسلیحات هسته ای میباشد که همواره ایران و ایرانی را فدای سیاست فلسطین- محور میکنند.

تبریک

پ.ن. یادآوری؛ آیت الله خمینی: "اقتصاد مال خر است، ما برای خربزه انقلاب نکرده ایم ما برای اسلام عزیز انقلاب کرده ایم."


Share/Save/Bookmark

Recently by FredCommentsDate
ادا اطوار اسلامی
5
Dec 05, 2012
مسجد همجنسگرایان
1
Dec 05, 2012
Iranians are legitimate target
10
Dec 04, 2012
more from Fred
 
First Amendment

...

by First Amendment on

One has to be careful with the current situation..........no one, absolutely no single soul on this planet, can deny the mismanagement of the current regime, having said that holding it responsible for the direct consequences of the ominous "Zionist sanctions" is not justifiable...........