آزادی

ترانه های رهایی برای ایران

آزادی
by United4Iran
12-Jun-2012
 

در ایران و سایر کشورهایی که اخیرا قیام های مردمی را تجربه کرده اند، هنرمندان مشغول ترجمان نبض و تپش خیابان ها بوده اند. آهنگ سازان و نوازندگان از کشورهایی چون ایران، مصر، لیبی، آفریقای جنوبی، ایالات متحده آمریکا، فلسطین وعراق ترانه های مقاومت و همبستگی خود را به ایرانیان تقدیم کرده اند، که کماکان به مبارزات خود برای دموکراسی و حقوق بشر را ادامه می دهند >>> [Free DOWNLOAD]
Share/Save/Bookmark

more from United4Iran
 
Darius Kadivar

Burp ...

by Darius Kadivar on


Zendanian

بیانیه شورای راه سبز امید امام ره....!

Zendanian


بیانیه شورای راه سبز امید امام ره....!

اسماعیل هوشیار
June 11, 2012

hoshyaresmaeil@yahoo.com
www.tipf.info
 
آدمیزاد بی غذا ، دو ماه دوام می آورد.... / بی آب ، دو هفته... / بی هوا ، چند دقیقه... / بی"وجـــدان" و بی شرف و بی شعور سالیان.....


شورای هماهنگی راه سبز امید امام ره.... به مناسبت سومین سالگرد راه سبز ؛ شخص خودش را به راهپیمایی سکوت فراخواند .


شورای هماهنگی راه سبز امید دراین بیانیه گفت : سکوت کنید ! الان همه اپوزسیون باید با هم باشند . نقد اپوزسیون کاری است که مورد سوء استفاده سوسکهای مریخ قرارمیگیرد . پس حرفی نزنید و سکوت کنید ! اپوزسیون را که نقد نمیکنند ؛ بلکه باید حلوا حلوا کرد. نقد و انتقاد کیلو چند ؟ همون "همه با هم" امام ره....خوبه و سکوت ! درود برمجاهد ؛ درود برکمونیست ؛ درود بررضا پهلوی ، درود برموسوی ، درود برکروبی ، درود برشورای من ، درود برنقی.... خلاصه همه با هم ، به سوی خدا بروید ! اینطوری خوبه . حالا هرکی دستش به جایی بند و حاکم شد ؛ دست ما روهم میگیره . آدم باید همیشه سیاسی و آینده نگر باشه ؛ تا یه لقمه نون حلال ببره سرسفره !

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است :


به ‌نام خداوند کشنده و خونریز مهربان


«خداوند به کسانی از قوم مقام عظما که به امام ره... ایمان آورده و اعمال نیک قتل عام و تجاوز انجام داده‌اند مثل من و تو و بقیه اپوزسیون ؛ وعده کرده است که حکومت روی زمین را همراه با دست خر نصیب آنها خواهد فرمود، همچنان که به نقی عظما عطا فرمود.»
 آیه ۵۵ سوره نور


پاسداران و علما و بسیجیان عزیز، همراهان سرافراز


سه سال پیش در چنین روزهایی ، حرکتی عظیم آغاز شد که به تولد ماها "جنبش سبز" انجامید . جنبش سبز مبتنی شد برحفظ نظام و اسلام برای تحول در شیوه اداره کشوراسلام با رأی به نامزدهای انتخاباتی راهرو دوران طلائی کشت و کشتار امام ره...اکثریت چشمگیری از طلبه ها ، فریبکاران ؛ امامان از جمله نقی ؛ بدون عینک امام ره... نمی‌دیدند.
 
 دوستان و یاران دیروز مثل همان پاسداران جان برکف به بی‌بصیرتی متهم شدند تا بی بصیرتی حاکمان تک خور؛ پنهان بماند. با نزدیک شدن به سومین سالروز میلاد این سبز خشونت ‌پرهیز، فرصت را برای بازخوانی چند نکته، از طرف خودم و خانم والده.... مغتنم می‌شماریم :

۱٫ پیدایش جنبش سبزمن، تبلور خواست اصلاح طلبان برای حفظ خودمان وحکومت خودمان است که کشور را از بشریت بیشتر دور‌سازد . کارنامه‌ی سی و سه ساله دولت اسلام حاکی از کمی تبعیض بین ماها است که حاصل فرق گذاشتن بین اعضای خانواده مسلمین حاکم است . نقض بدیهی‌ترین حقوق ماها، حذف رقیب به‌جای حل مشکلات کشور اشتباه است. باید با سکوت صدای مظلومییت حسین را ازعاشورا به تمام جهان رساند ! سکوت با آلاسکا چوبی که لیس بزنید ؛ معنی عمیق تری داره...

۲٫ جنبش سبزمن، اهداف و آرمان‌های خود را در امتداد مطالبات دوران طلائی امام ره...بازمی‌شناسد.  بسیجی و پاسدارو ماموران وزارت نیک می‌دانند که بدون زنده کردن دوران طلائی امام ره...، عدالت علی دست نیافتنی است ؛ بدون عدالت علی هیچکدام از نقی ها پیشرفتی نمیکنند   بدون پیشرفت نمی‌توان به بهشت رسید؛ بدون بهشت نمیتوان به جهنم رسید. حرکت سه ساله‌ی من ونقی وننم نشان داد که با وجود همه‌ی تهدیدها و سختی‌ها ما برای زنده کردن دوران طلائی امام ره...برحق هستیم . سکوت با روغن بادوم خاصیت داره .


۳٫ «جنبش سبز» یک ناندانی برای ما است و نه یک حزب. این بدان معناست که انتظار شکل‌گیری تشکیلات و سازماندهی هرمی که در اغلب احزاب به‌کار گرفته می‌شود، برای ساماندهی تشکیلاتی جنبش نابجاست. جنبش‌ها از سازماندهی‌های متناسب با شرایط خود بهره می‌برند. الان شرایط ایجاب میکند که همه مخفی و ساکت باشند . تا بشه مثل 33 سال پیش به یاری حق و امام ره... بازم چپوند ! سکوت و قیمت بازار دست ماست ! رقبا زیاد هستند . به بقیه اعتماد نکنید . تبلیغات خودتون رو به ما بسپارید .

۴٫ جنبش‌های سبز من، شیوه‌های گوناگونی را برای پیشبرد اهداف خود به‌کار می گیرند. این‌گونه، گاه مانند ۲۵ خرداد به نشانه‌ی اعتراض به شلوغی خانه وجیغ های ممتد نوزاد به خیابان می‌آییم و سکوت میکنیم و درسکوت عناصربرانداز را شناسایی میکنیم، و گاه مانند ۱۲ اسفند به نشانه‌ی اعتراض به ایزوگام نشدن سقف  مهندسی ساختمان در خانه می‌مانیم . گاه با سکوت سبزمان حضور را می‌کنیم، و گاه در اعتراض مصرف کالاها و خدمات حوزه را تحریم می‌کنیم. گاه حلقه‌های کتابخوانی تشکیل می‌دهیم ، گاه باید آرام نفس کشید ؛ نباید با صدای بلند گوزید تا مبادا چرت عظما دچار وقفه شود ؛ گاه باید با وضو چسید . گاه آرام پلک زد . یواشکی چشمک زد، پنهانی باد گلو زد.........پنهانی مرد ؛ پنهانی زیرباران خوابید .....
میگم حالا یه وقت کمری نشی نقی سبز امید امام ره.... !

۵٫ از همان روزهای نخست پیدایش جنبش سبزمن؛ بر مسالمت‌آمیز بودن مبارزه‌ی خود تأکید داشته و دارد. با وجود اذعان به وجود نواقص و معضلات در قانون اساسی، به تلاش برای بالفعل کردن ظرفیت‌های نقی ‌سالارانه‌ی آن معتقدیم. معتقدیم که ظرفییت قانون اساسی درساختن کهریزک با مجوزشرعی قابل استخراج است . ما اذعان میکنیم که قانون اساسی اسلام نواقصی دارد . مثلا باید موقع سوارشدن ؛ همه نقی ها با هم سوارشویم و نه فقط پیروان یک نقی خاص !.... ای قانون اساسی جون ؛ زالزالکتیم .....


۶٫ همبستگی و همدلی، رمز موفقیت من ونقی وننم است . همه اپوزسیون باید از سکوت ما عبرت بگیرند و خفه بمانند . چون باید یاد بگیریم که چطور از ظرفییت قانون اسلام درخفه ماندن استفاده کرد ، و در عین حال نسبت به تلاش برای ایجاد تفرقه و اختلاف در میان همراهان جنبش سبزمن و امید امام ره.... هوشیار بمانیم . سکوت حناق هم میآورد .


۷٫ جنبش سبزمن ، جنبشی اخلاق‌مدار است که به تعهد خود به موازین اخلاقی اسلامی و اخلاق خمینی و اخلاق لاجوردی ، اخلاق سعید امامی و بازگشت حکومت به ارزش‌های اخلاقی قتل عام زندانیان و عهد جدید چپاندن و دادن سهم ماها نه به‌عنوان تاکتیک، که به‌مثابه‌ی استراتژی پایدار معتقد است. سکوت همیشه استراتژی ماست !
 

۸٫ «آگاهی، درسکوت و با سکوت معنا دارد البته با سکنجبین هم خوب است ». تأثیر شگرف آگاهی‌بخشی را طی سه سال گذشته به عیان فقط با سکوت دیده‌ایم البته با سس خردل هم مفیده .سکوت کلا خیلی خاصییت و سود داره واسه ما.سکوت به معنای خفه خون هم هست .اگه شلوغ بشه ماها نمیتونیم تمرکز چپوندن داشته باشیم !


۹٫ شهدای عزیز جنگ تحمیلی و حماسه کربلا و خون بسیجی جنبش سبزامید من را تنومند میکند. پیشقراولان راه سبز امام ره... خیلی بوده و خواهند بود؛ و زندانیان غیورصدام یزید کافر به سرچشمه‌ی جوشان حرکت و سمبل سبز امید امام ره.... تبدیل میشوند، هیچگاه از یاد جبهه آزاده‌ی حسین نرفته و نخواهند رفت. شورای هماهنگی راه سبز امید به نمایندگی از همراهان جنبش سبز نقی و باقی نقی ها، مراتب احترام و قدردانی خود نسبت به محمد حسین فهمیده که رهبرامام ره....بود و خانواده‌های نقی ها ، تقی ها ، اسکولها و همه غایبین تقدیم می‌نماید.

۱۰٫بخش عظیمی از اصلاح طلبان در نتیجه‌ی سیاست‌های نادرست و نسنجیده‌ی گردانندگان حکومت، روزهای سخت و تلخی را سپری می‌کنند. غذای تکراری ، پول ناکافی ؛ کمبودامکانات درغرب.... از همین‌رو از اقشار مختلف پاسداران و بسیجی ها و طلبه ها در نقاط گوناگون کشور دعوت می‌کنیم در اعتراض به دشواری‌های روزافزون زندگی ماها ؛ بین ساعت ۷ تا ۹ شامگاه پنجشنبه بیست و پنجم خرداد 1391 در اماکن عمومی و به‌ ویژه پارک‌های اصلی شهرها تجمع اعتراضی سکوت برگزار کنند؛ باشد تا عبرت مردم شود. وسکوت روش ماست. شورای راه سبزامام ره....ضمن آرزوی موفقییت درمذاکرات مسکو برای عظما نقی؛ ازهمه جانوران و انگلها درخواست سکوتی ابدی جهت به بارنشستن مذکرات مسکو و حفظ قانون اساسی و حکومت اسلامی را میکند....

خرداد 1391
مرگ بر ضد ولایت فقیه
شورای هماهنگی راه سبز امید
لیدر : نقی
معاون : بازم نقی
عضوفعال : دوباره نقی
عضومخفی : یه باردیگه نقی
بخش مالی : عظمای نقی
بخش سرکاری : نقی و 5 بعلاوه یک
امضاء : نقی مستقردروزارت
وای ی ی ی چقدرنقی ....!
 
إِذَا زُلْزِلَتِ الأرْضُ زِلْزَالَهَا
بعد ازهرزلزله ؛ زالزالک خیلی میچسبد .
سوره زالزالک  .  آیه ۵۵


//melimazhabi.com/?p=11947
 
 
 
 
اسماعیل هوشیار
21.خرداد 1391


Darius Kadivar

United4Iran like NIAC is a cover up for Jomhurykhah advocates

by Darius Kadivar on

It's Not advocating "Hambasteghi" but merely doing propaganda for ex revolutionaries turned Secular ...

 

Shame on You Folks For Highajacking the word Iran to other purposes than Genuine Unity beyond political and ideological differences !


Darius Kadivar

Depends on What you mean by 'Hambasteghi' ? ...

by Darius Kadivar on